Detayli bilgi ve rezervasyon için +90 532 580 77 88 numarali telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

DALAMAN


Muğla'nın birçok tatil beldesine yakınlığı ile ulaşımın ve tatilin cazip noktası kabul edilen Dalaman, Ege’nin bozulmamış koyları, tertemiz doğası ve muhteşem doğa güzelliği ile Türkiye'nin önde gelen turizm merkezlerindendir. Çevresindeki birçok turizm beldesine yakınlığı ile bilinen  Dalaman; Marmaris, Göcek, Dalyan, Ölüdeniz, Köyceğiz gibi bir çok noktaya ulaşımı sağlayan Uluslararası Dalaman Havalimanı'na sahiptir.

ULAŞIM
Ulaşımın her açıdan kolay olduğu Dalaman'da en çok tercih edilen seçenek havayolu ulaşımıdır. Uluslararası Dalaman Havalimanı, İstanbul ve Ankara'dan yılın her dönemi ve dönemsel olarak Adana ve Trabzon'dan direk uçuş seferleri mevcuttur. Dalaman Havalimanına iniş yaptığınızda gitmek istediğiniz her yer için Carplus Rent A Car sizlere cazip ve güvenilir ulaşım seçenekleri sunmaktadır. Carplus Rent A Car Dalaman Havalimanı şubesinden aracınızı kolaylıkla kiralayabilir, keyifli ve güvenli  bir sürüşle birçok farklı tatil noktasını ziyaret ederek tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

GEZİLECEK YERLER
Uluslararası Dalaman Havalimanından hareket ederek keşfedebileceğiniz birçok doğal cennet var. Mesela  Sarsıla Koyu bu muhteşem doğa harikası yerlerden biridir. İlçenin en bakir koylarından biri olan Sarsıla, masmavi ve tertemiz denizin keyfini çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği noktalardan biridir. Yaz aylarında bu koya demir atmış lüks yatlar ile karşılaşabilirsiniz. Mavi tura çıkmış gezginlerin tercihlerinden biri olan Sarsıla Koyu, aynı zamanda el değmemiş kamp alanları ile de pek meşhurdur. Tarih turizmini tercih edenler için ise Telmessos Antik Kenti en çok tercih edilen noktaların başında gelmektedir.  Bunula birlikte kaya mezarlarıyla ünlü Kaunos Antik Kenti bir diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Unutulmaz anıları bir arada yaşayabileceğiniz Dalaman'da , denizin ve sahilin tadını çıkarabileceğiniz Sarıgerme Plajı yine en çok tercih edilen cazip merkezleri arasındadır. Temiz ve uzun sahili ile Dalaman’ın en renkli plajı olarak kabul edilmektedir. Daha bir çok gezi ve eğlence mekanlarını içinde barındıran Dalaman'da  Psilis Antik Kenti, Gökgemile Koyu ve Hippokome Antik Kenti mutlaka ziyaret edilmesi gereken diğer yerlerdir.