HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yeni nesil araç kiralama konsepti ile 2018 yılında kurduğumuz Car Plus Rent a Car markamızla siz değerli müşterilerimize güvenilir ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktayız. Bölgelsel hizmet ağımızı ulusal çapta genişleterek, İstanbul merkez ofisimizden başlayarak Rize-Artvin Havalimanı İçi, Ordu-Giresun Havalimanı içi, Samsun Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı içi ve Dalaman Havalimanı şubelerimizde yer alan geniş araç filomuz ile güvenilir araç kiralama hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. 

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, Sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

VİZYONUMUZ 
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler konumuna ulaşmaktır.

Güvenilir, Yenilikçi ve Profesyonel...

"İşimiz sizin işinizi kolaylaştırmak"

REZERVASYONUNUZU GÖRÜNTÜLEYİN

Rezervasyon Numaranız İle Rezervasyonunuzu Görüntüleyin

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınızda Soru Kalmasın!

Kiralama süreleri ne kadar?

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyotlarla araç kiralayabiliyoruz.

Yaş Sınırlaması Varmı ?

Evet var en az 21 yasını doldurmuş ve 1 yıllık geçerli sürücü belgesi gerekir.

Araçla kaza yaptım ne olacak ?

Araçla kaza yapmanız durumunda derhal bize bilgi vererek kaza raporu tuturmalısınız bu durumda sizin bir sorumluluğunuz kalmaz.Kaza raporu tutulmaması halinde sigortadan yararlanılamaz.Kazada kusur oranına bağlı olarak aracın işten kaldığı günler kiracıdan  tahsil edilebilir.

Kiraladığım aracı benden başkası kullanabilir mi?

 Kiralama Sözleşmesinde ikinci sürücü olarak belirtilmiş ve genel kiralama koşullarına uyan herhangi biri kullanabilir.

Ödediğim sigortalardan nasıl yararlanamam?

Aracın yerini değiştirmeden trafik, kaza ve alkol raporlarının alınması ve trafik yasalarına uygun kullanılması gerekmektedir. Hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için polis veya jandarmanın tutanak tutması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için ofisimizi arayabilirsiniz.

Trafik cezalarını kim ödeyecek?

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
Şirketimiz ile akdedilmiş bulunan otomobil kiralama sözleşmesi gereğince kiracıların kullanımı sırasında ortaya çıkan trafik cezalarından bizim de haberdar olmamız zorunluluk haline gelmiştir.
Trafik cezalarının, sözleşme ve kanun gereği cezaya muhatap olan aracın sürücüsü tarafından ödenmesi gerekmektedir. Ancak bu cezalardan Car Plus Rent a Car haberdar edilmediği için daha sonra özellikle aracın satışı sırasında aracın maliki olmamız sıfatıyla, cezanın 3 katı tutarında ek ceza ödenmesi talep edilmektedir.Bu aksaklığı bertaraf edebilmek için cezanın yasal ödeme süresi içinde ödenerek, ödeme tarihinden itibaren 5 gün içerisinde ödeme makbuzunun Şirketimize ulaştırılması gerekmektedir